XL Boy Fotoğraf Albümü ve Fotokitaplar

Fotoğraflarınızı daha büyük sergilemek istediğiniz durumlar için harika bir seçim! Özellikle düğün, tatil ya da aile temalı fotokitaplar için tercih edebilirsiniz.

174,90TL*başlangıç fiyatı

Ücretsiz kurulumu indiriniz.

  • CEWE FOTOKİTAP XL
  • Kağıt kaliteleri
  • Cilt

Klasik, zarif ve özgür: Fotokitapta XL modası

Fotoğraflarınızı büyük büyük sergilemek istediğiniz durumlarda, size ekstra geniş bir alan sunan CEWE FOTOKİTAP XL, kapalı halde bile büyük dikkat çeker.

Ölçü:
Yaklaşık 30 x 30 cm (kapalı)

Cilt:
Sert Kapak

Sayfa sayısı:
26 - 154 arası sert kapak
26 - 98 arası fotoğraf kağıdı dijital baskı sert kapak

Kağıt:
Dijital baskı, 200 g/m² ile (sert kapak)
Fotoğraf kağıdı dijital baskı

Teslimat süresi:
Sert kapakta yüksek kaliteli dijital baskı kağıdı kullanılırsa 4 ‐ 5 iş günü
Sert kapakta, fotoğraf kağıdı dijital baskı kullanılırsa 4 ‐ 6 iş günü

Dijital baskıda yüksek kalite

CEWE FOTOKİTAP üretiminde sadece yüksek kaliteli kağıtlar kullanırız, dijital baskıda eşi benzeri olmayan bir kaliteye ulaşırız. Genel olarak fotokitaplarda 200 gram, fotoğraflı defterlerde 150 gram, deri ya da keten ciltli XXL yatay fotokitaplarda 250 gram ağırlığında kağıtlar tercih ederiz.

 

Fotoğraf kağıdı dijital baskı

Mat fotoğraf kağıdı hem yüksek çözünürlüklü fotoğraflardaki tüm detayları gösterir hem de renklerin olağanüstü bir derinlikle fotokitabınıza gerçeklik katmasına yardımcı olur. Özenle işlenen iç sayfalar, özel Leporello cildi kullanılarak, büyük bir uzmanlık ve titizlikle yapıştırılır. Böylece CEWE FOTOKİTABINIZIN sayfaları rahatlıkla tam olarak açılabilir ve tasarımınızda iki sayfayı da kapsayan kocaman fotoğraflar yer alabilir.

Sert kapak

Kalitesi ve dayanıklılığıyla en çok tercih edilen seçeneklerde biri olan sert kapaklı fotokitaplar, fotoğraf ve metinlerle istediğiniz tasarımı yapmanızı kolaylaştırır, yaratıcılığınızı tam olarak gösterirken anılarınıza yakışan sunuma da ulaşmanızı sağlar. Üstelik sert kapağı tercih ettiğinizde fotokitabınızın sırt kısmına da tasarım yapabilir, anılarınızın başlığını tıpkı bir kitap ismi gibi yazabilirsiniz. Sert kapak tercihinizin ardından, kalite, estetik ve dayanıklılığı garanti eden özel bir üretim süreci başlar, kapak basıldıktan sonra uygulanan laminasyon sayesinde fotokitabınız kapağını bile açmadan benzerlerinden rahatlıkla ayrışır.