Mini Boy Fotoğraf Albümü ve Fotokitaplar

CEWE FOTOKİTABIN mini modeli

32,90TL*başlangıç fiyatı

Ücretsiz kurulumu indiriniz.

  • CEWE FOTOKİTAP Minii
  • Kağıt kaliteleri
  • Cilt

CEWE FOTOKİTABIN mini modeli, rahat ve pratik!

Size yatay kullanım imkânı sunan mini modelimiz, yaptığınız son kısa tatilin, bir doğum günü partisinin ya da en sevdiğiniz anların fotoğraflarını taşıma imkânı sunar.

Yumuşak kapağıyla kişiye özel olarak şekillendirilebilen mini modelimizde iç sayfa sayısını 74'e kadar yükseltebilirsiniz. CEWE FOTOKİTAP MİNİ hem çok güzeldir, hem de her el çantasına sığar. Bu şekilde en güzel anılarınızı daima gösterebileceğiniz şekilde yanınızda bulundurabilirsiniz.

Ölçü:
Yaklaşık 15 x 11 cm (Kapalı halde)

Cilt:
Kişiye özel tasarlanabilen yumuşak kapak

Sayfa sayısı:
26 - 74 sayfa

Kağıt: 
200 g/m² kağıda dijital baskı

Teslimat süresi:
3 - 4 iş günü

Dijital baskıda yüksek kalite

CEWE fotokitap üretiminde sadece yüksek kaliteli kağıtlar kullanırız, dijital baskıda eşi benzeri olmayan bir kaliteye ulaşırız. Genel olarak fotokitaplarda 200 gram, fotoğraflı defterlerde 150 gram, deri ya da keten ciltli XXL yatay fotokitaplarda 250 gram ağırlığında kağıtlar tercih ederiz.

Yumuşak kapak

Kaliteli ve samimi bir his veren yumuşak kapaklı fotokitaplarda kapak doğrudan iç sayfalarla birleştirilir, böylece fotokitabın dayanıklılığı artar. Esnekliğiyle beğeni toplayan yumuşak kapaklı fotokitaplarda tabii ki istediğiniz fotoğraf ve yazılarla kapak tasarımlarınızı yapabilirsiniz ve sırta da yazı yazabilirsiniz.