Ücretsiz kurulumu indiriniz.

  • CEWE FOTOKİTAP Kompakt Yatay
  • Kağıt kaliteleri
  • Cilt

Kompakt ve Modern - CEWE FOTOKİTAP yatay format

CEWE FOTOKİTAP Kompakt Yatay 19 x 15 cm boyutuyla, en sevdiğiniz fotoğraflarınız ve metinleriniz için geniş bir alan sunar. Çapraz yerleşimli fotoğraflar için ideal bir formattır. Size tamamen kendi istek ve beğeninize göre tasarlayabileceğiniz üç farklı cilt seçeneği sunar.

Ölçü:
Yaklaşık 19 x 15 cm (kapalı halde)

Cilt:
Kişiye özel tasarlanabilen sert kapak, yumuşak kapak, defter

Sayfa sayısı:
26 - 74 sayfa

Kağıt: 
150 g/m² kağıda dijital baskı (Defter)
200 g/m² kağıda dijital baskı (Sert ve yumuşak kapak)
Fotoğraf kağıdı dijital baskı (Sert kapak)

Teslimat süresi:
3 - 4 iş günü / Yumuşak kapak ve defter dijital baskı
4 - 5 günü / Sert kapak, yumuşak kapak ve defter dijital baskı
4 - 6 günü / Sert kapak, fotoğraf kağıdı

Dijital baskıda yüksek kalite

CEWE FOTOKİTAP üretiminde sadece yüksek kaliteli kağıtlar kullanırız, dijital baskıda eşi benzeri olmayan bir kaliteye ulaşırız. Genel olarak fotokitaplarda 200 gram, fotoğraflı defterlerde 150 gram, deri ya da keten ciltli XXL yatay fotokitaplarda 250 gram ağırlığında kağıtlar tercih ederiz.

 

Fotoğraf kağıdı dijital baskı

Mat fotoğraf kağıdı hem yüksek çözünürlüklü fotoğraflardaki tüm detayları gösterir hem de renklerin olağanüstü bir derinlikle fotokitabınıza gerçeklik katmasına yardımcı olur. Özenle işlenen iç sayfalar, özel Leporello cildi kullanılarak, büyük bir uzmanlık ve titizlikle yapıştırılır. Böylece CEWE FOTOKİTABINIZIN sayfaları rahatlıkla tam olarak açılabilir ve tasarımınızda iki sayfayı da kapsayan kocaman fotoğraflar yer alabilir.

Sert kapak

Kalitesi ve dayanıklılığıyla en çok tercih edilen seçeneklerde biri olan sert kapaklı fotokitaplar, fotoğraf ve metinlerle istediğiniz tasarımı yapmanızı kolaylaştırır, yaratıcılığınızı tam olarak gösterirken anılarınıza yakışan sunuma da ulaşmanızı sağlar. Üstelik sert kapağı tercih ettiğinizde fotokitabınızın sırt kısmına da tasarım yapabilir, anılarınızın başlığını tıpkı bir kitap ismi gibi yazabilirsiniz. Sert kapak tercihinizin ardından, kalite, estetik ve dayanıklılığı garanti eden özel bir üretim süreci başlar, kapak basıldıktan sonra uygulanan laminasyon sayesinde fotokitabınız kapağını bile açmadan benzerlerinden rahatlıkla ayrışır.p>

Yumuşak kapak

Kaliteli ve samimi bir his veren yumuşak kapaklı fotokitaplarda kapak doğrudan iç sayfalarla birleştirilir, böylece fotokitabın dayanıklılığı artar. Esnekliğiyle beğeni toplayan yumuşak kapaklı fotokitaplarda tabii ki istediğiniz fotoğraf ve yazılarla kapak tasarımlarınızı yapabilirsiniz ve sırta da yazı yazabilirsiniz.

 

Defter

Defter kapağıyla üretilen fotokitabınızı sadece iç sayfalarıyla değil aynı zamanda kapakta kullandığınız fotoğraf ve yazılarla da farklılaştırabilirsiniz. Defter ciltli CEWE FOTOKİTABINIZDA tüm kapak ve sayfaların gramajı aynıdır (150 gram) böylece fotokitabınız hafifler ve çok daha esnek bir kullanıma sahip olur.