Büyük Boy Fotoğraf Albümü ve Fotokitaplar

CEWE FOTOKİTABIN en sevilen, en beğenilen modeli.

65,90TL*başlangıç fiyatı

Ücretsiz kurulumu indiriniz.

  • CEWE FOTOKİTAP Büyük
  • Kağıt kaliteleri
  • Cilt

Gerçek bir klasik!

CEWE FOTOKİTABIN büyük modeliyle, ister doğum günü, ister evlilik, her zaman doğru hediyeyi seçmiş olursunuz. 21 x 28 cm'lik boyutu, fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi özgürce yerleştirebileceğiniz tasarım alanları yaratır. 154 sayfaya kadar çıkabilen bu model dört farklı ciltle uyumludur.

Ölçüler:
Yaklaşık 21 x 28 cm (kapalı halde)

Cilt:
Kişiye özel tasarlanabilen sert kapak, yumuşak kapak, defter

Sayfa sayısı:
26 ila 154 sayfa arası (sert kapak)
26 ila 130 sayfa arası (yumuşak kapak)
26 ila 98 sayfa arası (sert kapak ve fotoğraf kağıdı)
26 ila 50 arası (defter)

Kağıt:
Dijital baskı kağıdı, 150 g/m² ile (defter)
Dijital baskı kağıdı, 200 g/m² ile (sert /yumuşak kapak)
Fotoğraf kağıdı dijital baskı

Teslimat süresi:
Yumuşak kapak, dijital baskı kağıdı kullanılırsa 3 ‐ 4 iş günü
Sert kapakta, yüksek kaliteli dijital baskı kağıdı kullanılırsa 4 ‐ 5 iş günü
Sert kapakta, fotoğraf kağıdı kullanılırsa 4 ‐ 6 iş günü

Dijital baskıda yüksek kalite

CEWE FOTOKİTAP üretiminde sadece yüksek kaliteli kağıtlar kullanırız, dijital baskıda eşi benzeri olmayan bir kaliteye ulaşırız. Genel olarak fotokitaplarda 200 gram, fotoğraflı defterlerde 150 gram, deri ya da keten ciltli XXL yatay fotokitaplarda 250 gram ağırlığında kağıtlar tercih ederiz.

 

Fotoğraf kağıdı dijital baskı

Mat fotoğraf kağıdı hem yüksek çözünürlüklü fotoğraflardaki tüm detayları gösterir hem de renklerin olağanüstü bir derinlikle fotokitabınıza gerçeklik katmasına yardımcı olur. Özenle işlenen iç sayfalar, özel Leporello cildi kullanılarak, büyük bir uzmanlık ve titizlikle yapıştırılır. Böylece CEWE FOTOKİTABINIZIN sayfaları rahatlıkla tam olarak açılabilir ve tasarımınızda iki sayfayı da kapsayan kocaman fotoğraflar yer alabilir.

Sert kapak

Kalitesi ve dayanıklılığıyla en çok tercih edilen seçeneklerde biri olan sert kapaklı fotokitaplar, fotoğraf ve metinlerle istediğiniz tasarımı yapmanızı kolaylaştırır, yaratıcılığınızı tam olarak gösterirken anılarınıza yakışan sunuma da ulaşmanızı sağlar. Üstelik sert kapağı tercih ettiğinizde fotokitabınızın sırt kısmına da tasarım yapabilir, anılarınızın başlığını tıpkı bir kitap ismi gibi yazabilirsiniz. Sert kapak tercihinizin ardından, kalite, estetik ve dayanıklılığı garanti eden özel bir üretim süreci başlar, kapak basıldıktan sonra uygulanan laminasyon sayesinde fotokitabınız kapağını bile açmadan benzerlerinden rahatlıkla ayrışır.

 

Yumuşak kapak

Kaliteli ve samimi bir his veren yumuşak kapaklı fotokitaplarda kapak doğrudan iç sayfalarla birleştirilir, böylece fotokitabın dayanıklılığı artar. Esnekliğiyle beğeni toplayan yumuşak kapaklı fotokitaplarda tabii ki istediğiniz fotoğraf ve yazılarla kapak tasarımlarınızı yapabilirsiniz ve sırta da yazı yazabilirsiniz.

 

Defter

Defter kapağıyla üretilen fotokitabınızı sadece iç sayfalarıyla değil aynı zamanda kapakta kullandığınız fotoğraf ve yazılarla da farklılaştırabilirsiniz. Defter ciltli CEWE FOTOKİTABINIZDA tüm kapak ve sayfaların gramajı aynıdır (150 gram) böylece fotokitabınız hafifler ve çok daha esnek bir kullanıma sahip olur.