CEWE FOTOKİTAP Büyük Yatay

Yatay ve panoramik fotoğraflarınız ağırlıktaysa, sizin için mükemmel bir çözüm.

89,90TL*başlangıç fiyatı

Ücretsiz kurulumu indiriniz.

  • CEWE FOTOKİTAP Büyük yatay
  • Kağıt kaliteleri
  • Cilt

Klasiğin yeniden yorumlanması!

En güzel tatil ve doğa resimlerini sergilemek isteyenler için CEWE FOTOKİTABIN yatay formatı harika bir seçenek, en doğru seçim. Sahilde batan güneşten, baharın uyanmasına tanık eden yemyeşil orman fotoğraflarına kadar, en güzel doğa manzaralarının yer aldığı bir fotokitap hem büyük hem de yatay olmalı. Sert ve yumuşak kapaklı olarak tasarlayabileceğiniz bu fotokitabı tüm yatay çekilmiş fotoğraflar için tercih edebilirsiniz.

Ölçü:
Yaklaşık 28 x 28 cm (kapalı halde)

Cilt:
Kişiye özel tasarlanabilen sert kapak, yumuşak kapak

Sayfa sayısı:
26 - 154 sayfa arası

Kağıt:
Dijital baskı, 200 g/m² ile (sert kapak)
Fotoğraf kağıdı dijital baskı (sert kapak)


Teslimat süresi:
Yumuşak kapakta yüksek kaliteli dijital baskı kağıdı kullanılırsa 3 ‐ 4 iş günü
Sert kapakta yüksek kaliteli dijital baskı kağıdı kullanılırsa 4 ‐ 5 iş günü
Sert kapakta, fotoğraf kağıdı dijital baskı kullanılırsa 4 ‐ 6 iş günü

Dijital baskıda yüksek kalite

CEWE FOTOKİTABIN en klasik modellerinde çoğunlukla tercih edilen parlak kuşe kağıtlar hem fotoğrafların pırıl pırıl görünmesini sağlar hem de fotokitabınızın nem ya da kire karşı dayanıklılığını artırır. 200 gram ağırlığında, dijital baskı için üretilmiş yüksek kaliteli kağıtlara uygulanan parlak kaplama sayesinde fotoğraflarınız ve renkler canlılıkla parlar.

 

Fotoğraf kağıdı dijital baskı

Mat fotoğraf kağıdı hem yüksek çözünürlüklü fotoğraflardaki tüm detayları gösterir hem de renklerin olağanüstü bir derinlikle fotokitabınıza gerçeklik katmasına yardımcı olur. Özenle işlenen iç sayfalar, özel Leporello cildi kullanılarak, büyük bir uzmanlık ve titizlikle yapıştırılır. Böylece CEWE FOTOKİTABINIZIN sayfaları rahatlıkla tam olarak açılabilir ve tasarımınızda iki sayfayı da kapsayan kocaman fotoğraflar yer alabilir.

Sert kapak

Kalitesi ve dayanıklılığıyla en çok tercih edilen seçeneklerde biri olan sert kapaklı fotokitaplar, fotoğraf ve metinlerle istediğiniz tasarımı yapmanızı kolaylaştırır, yaratıcılığınızı tam olarak gösterirken anılarınıza yakışan sunuma da ulaşmanızı sağlar. Üstelik sert kapağı tercih ettiğinizde fotokitabınızın sırt kısmına da tasarım yapabilir, anılarınızın başlığını tıpkı bir kitap ismi gibi yazabilirsiniz. Sert kapak tercihinizin ardından, kalite, estetik ve dayanıklılığı garanti eden özel bir üretim süreci başlar, kapak basıldıktan sonra uygulanan laminasyon sayesinde fotokitabınız kapağını bile açmadan benzerlerinden rahatlıkla ayrışır.

Yumuşak kapak

Kaliteli ve samimi bir his veren yumuşak kapaklı fotokitaplarda kapak doğrudan iç sayfalarla birleştirilir, böylece fotokitabın dayanıklılığı artar. Esnekliğiyle beğeni toplayan yumuşak kapaklı fotokitaplarda tabii ki istediğiniz fotoğraf ve yazılarla kapak tasarımlarınızı yapabilirsiniz ve sırta da yazı yazabilirsiniz.