Tüm Fotoğraf Albümleri, Ciltler ve Kağıtlar

9 farklı boyut, her birine uyumlu cilt ve kağıt seçenekleriyle tam istediğinizi fotokitabı tasarlama özgürlü: Bu sayfada CEWE FOTOKİTAP modelleriyle ilgili aradığınız tüm bilgileri bulabilir, en beğendiğiniz modele rahatlıkla karar verebilirsiniz.

İstediğiniz kadar kişiselleştirebileceğiniz fotoğraflı ürünler!

Hayatta harika fotoğraflara konu olabilecek çok fazla hikâye var: Unutulmaz yaz tatilleri, şehir keşif gezileri, aile buluşmaları, eğlenceli doğum günü partileri, doğumlar, nişanlar, düğünler; hatta tüm gün çalıştıktan sonra gözünüze çok daha güzel görünen bahçeniz, günlük yürüyüşlerde bile size sürpriz yapan doğal güzellikler... Anılarınızın konusu ne olursa olsun, bu anılara eşlik eden fotoğraflarınızı bir araya getiren fotoğraflı ürünlerle hayatınızın tüm önemli anlarına değer katabilirsiniz.

Siz istediğiniz hikâyeyi önce aklınızda kurgulayın, sonra CEWE FOTOKİTAP ve diğer fotoğraflı ürünlerle bu kurguyu gerçeğe dönüştürün! Fotokitabınızı tasarlarken anılarınızı tekrar tekrar yaşayın, tasarımınızı bitirdikten sonra sevdiklerinizle mutlulukla paylaşın. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bundan daha anlamlı bir hediye fikri olabilir mi?

 • Genel bakış
 • XL
 • Büyük yatay
 • Büyük
 • Kare
 • Kompakt Yatay
 • Küçük
 • Mini

fotokitap XL fotokitap buyuk panoramik fotokitap buyuk fotokitap kare fotokitap kompakt panoramik fotokitap kuecuek fotokitap mini

CEWE FOTOKİTABINIZI tasarlamanın 3 kolay yolu var.

 • CEWE FOTOKİTAP tasarım programı
 • CEWE FOTOKİTAP mobil uygulaması
 • CEWE FOTOKİTAP online editörü

Yaratıcı fikirler için en iyi seçim:
CEWE FOTOKİTAP tasarım programı

Bilgisayarınıza indirebileceğiniz CEWE FOTOKİTAP
tasarım programının sınırsız özellikleriyle istediğiniz fotokitabı
en ince ayrıntısına kadar tasarlayabilirsiniz. Fotokitabınızda kullanmak istediğiniz fotoğrafları seçin, üstüne tasarım zevkinizi ekleyin ve özel anılarınız için güzel bir fotokitabı keyifle tasarlayın.
En yaratıcı fikirlerinizi bile CEWE FOTOKİTABINIZDA
rahatlıkla uygulayabilirsiniz!

Şimdi indirin

Mobil tasarım özgürlüğü:
CEWE FOTOKİTAP mobil uygulaması.

Tablet bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz için en önemli özelliklerle yeniden tasarlanan CEWE FOTOKİTAP uygulaması, size hızlı, pratik ve rahat bir kullanım sunuyor. Nerede olursanız olun, telefon ya da tabletiniz yanınızda olduğu sürece, istediğiniz fotokitabı tasarlamak için ihtiyacınız olan tek şey ücretsiz ve ödüllü mobil uygulamayı indirmek!

Hızlı bir fotokitap tasarlamanın en rahat yolu: CEWE FOTOKİTAP online editörü

CEWE FOTOKİTABINIZI tasarlarken hız kazanmak isterseniz, bir tıkla online editörümüze ulaşabilirsiniz. Ardından istediğiniz fotoğrafları yükleyip tasarıma başlayabilirsiniz ve başka hiçbir program indirmeden ya da mobil uygulamaya ihtiyaç duymadan fotokitabınızı tamamlayıp üretime gönderebilirsiniz. CEWE FOTOKİTAP online editöründe ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler var, size zaman kaybettirecek ve tasarımı zorlaştıracak hiçbir şey yok.

Tasarıma başlayın

Ciltler

Kağıtlar

En iyi fotokitap üreticisi

En iyi fotokitap üreticisi
Tüm dünyada fotokitap üreticileri yıllardır yarışıyor, yarışmaların birincisi hiç değişmiyor. CEWE FOTOKİTAP, hem kullananların kalbinde hem de test sonuçlarına göre 1 numara!
Sonuçları görmek için

Yenilik: Mat fotoğraf kağıdı

Yenilik: Mat fotoğraf kağıdı
Mat fotoğraf kağıdının en güzel özelliği fotoğraflardaki tüm detayları gösterebilmesi. Göz alıcı renkler ve alışılmadık alan derinliğiyle, baskılar daha da gerçekçi!

Daha fazla bilgi

CEWE FOTOKİTAP Kompakt Yatay

39,90TL*başlangıç fiyatı
CEWE FOTOKİTAP Kompakt Yatay, 19 x 15 cm boyutuyla en sevdiğiniz fotoğraflar için büyük alanlar sunar, pratik ve kolay kullanımıyla öne çıkar.
CEWE FOTOKİTAP Kompakt Yatay

CEWE FOTOKİTAP Büyük

119,90TL*başlangıç fiyatı
İster doğum günü, ister düğün, ister yeni yıl... 21 x 28 cm boyutuyla, CEWE FOTOKİTABIN büyük modeli, hediyenin en ideali. Tasarım alanı geniş, fotoğraf görünümü fazla, prestiji yüksek!
CEWE FOTOKİTAP Büyük

CEWE FOTOKİTAP XL

Boyutu, tasarım alanı, fotoğraf kullanımı... Bu fotokitabın her şeyi XL! Fotoğraflarını küçük alanlara hapsetmek istemeyenler için süper bir seçim. Üstelik daha açmadan bile, kare formuyla oldukça dikkat çekici.
CEWE FOTOKİTAP XL