Fotoğraf Albümü Tasarımı

Harika bir CEWE FOTOKİTAP tasarlamanın pek çok yolu var. Siz istediğiniz yöntemi tercih edebilir ve hayalinizdeki fotokitabı rahatlıkla tasarlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirebileceğiniz CEWE FOTOKİTAP tasarım programı başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine kadar tüm isteklerinizi memnuniyetle yerine getirir. Tablet ya da akıllı telefonunuza indirebileceğiniz mobil uygulamamız size mekândan bağımsız tasarım özgürlüğü sunar. Sadece fotoğrafları seçmek ve tasarımı işin uzmanına bırakmak isterseniz, tasarım ekibimizle görüşebilirsiniz.

CEWE FOTOKİTABINIZI tasarlamanın üç kolay yolu

Yaratıcı fikirler için en iyi seçim

Bilgisayarınız için CEWE FOTOKİTAP tasarım programı

Bilgisayarınıza indirebileceğiniz CEWE FOTOKİTAP tasarım programının sınırsız özellikleriyle istediğiniz fotokitabı en ince ayrıntısına kadar tasarlayabilirsiniz. Fotokitabınızda kullanmak istediğinizi fotoğrafları seçin, üstüne tasarım zevkinizi ekleyin ve özel anılarınız için güzel bir fotokitabı keyifle tasarlayın. Unutmayın, en yaratıcı fikirlerinizi bile CEWE FOTOKİTABINIZDA rahatlıkla uygulayabilirsiniz!

"CEWE'nin tüm bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilen uygulaması çok etikleyici! Uygulamanın özellikleri sayısız baskı seçeneğiyle destekleniyor, farklı boyut ve üretim teknikleriyle birlikte herkes tam istediği fotokitaba rahatlıkla sahip olabiliyor."

CEWE FOTOKİTAP Programını Keşfedin

Mobil tasarım özgürlüğü

Tablet bilgisayarınız ya da akıllı telefonunuz için CEWE FOTOKİTAP mobil uygulaması 

Mobil kullanım için en önemli özelliklerle yeniden tasarlanan CEWE FOTOKİTAP uygulaması, size hızlı, pratik ve rahat bir kullanım sunuyor. Nerede olursanız olun, telefon ya da tabletiniz yanınızda olduğu sürece, istediğiniz fotokitabı tasarlamak için ihtiyacınız olan tek şey ücretsiz ve ödüllü mobil uygulamayı indirmek!

„Tasarım ve kullanım kolaylığına önem veren herkes, üstün özellikleriyle gerçek bir fotokitap deneyimi sunan CEWE'nin ödüllü mobil uygulamasını severek kullanacak.“

CEWE FOTOKİTAP Mobil Uygulamasını Keşfedin

CEWE FOTOKİTAP online editörü

Hızlı bir fotokitap tasarlamanın en rahat yolu: CEWE FOTOKİTAP online editörü

CEWE FOTOKİTABINIZI tasarlarken hız kazanmak isterseniz, bir tıkla online editörümüze ulaşabilirsiniz. Ardından istediğiniz fotoğrafları yükleyip tasarıma başlayabilirsiniz ve başka hiçbir program indirmeden ya da mobil uygulamaya ihtiyaç duymadan fotokitabınızı tamamlayıp üretime gönderebilirsiniz. CEWE FOTOKİTAP online editöründe ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler var, size zaman kaybettirecek ve tasarımı zorlaştıracak hiçbir şey yok.

Tasarıma başlayın