Memnuniyet garantisi - Sizin memnuniyetiniz, bizim önceliğimiz

Memnuniyet garantisi

CEWE FOTOKİTABINIZI çok beğenmeniz ve memnuniyetiniz, bizim için her şeyden önce gelir. Yüksek üretim ve hizmet kalitemiz sayesinde memnuniyetinizi garanti ederiz.

CEWE FOTOKİTABINIZLA ilgili tüm sorularınızı cevap bulmak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bize ulaşmak için:

İletişim formu

Ücretsiz kurulumu indiriniz.

Memnuniyetiniz, bizim garantimiz.

Değerli Müşterimiz,

Pek ihtimal vermiyoruz ama olur da herhangi bir CEWE ürünüyle ilgili bir memnuniyetsizliğiniz olduğunda, ürünü teslim aldıktan en fazla 6 hafta sonrasına kadar bizimle iletişime geçmenizi ve memnuniyetsizliğinizin nedenini söylemenizi rica ediyoruz. Yapılan değerlendirmenin ardından haklı olduğunuz sonucu çıkar çıkmaz sizin için sıfırdan yepyeni bir ürün üretiriz ya da para iadesi seçeneği sunarız.

Bize ulaşmak isterseniz: İletişim formu

Memnuniyet garantisini açıklıyoruz.

Her zaman hatasız, kusursuz ve kaliteli bir CEWE FOTOKİTAP üretimini garanti ediyoruz. Yine de teslimattan sonra en fazla 6 hafta içinde bir memnuniyetsizliğiniz olduğunda, talebinizi değerlendiriyoruz ve size para iadesi ya da yeniden üretim seçeneklerini sunuyoruz.

İade süreci nasıl işliyor?

CEWE FOTOKİTABINIZI kargoyla teslim aldıysanız ve sonuçtan memnun değilseniz, sipariş bilgilerinizi içeren sözleşmeyi bize geri gönderebilir ve destek@cewe.com.tr adresine bir e-posta gönderebilirsiniz. Eğer isterseniz, memnun olmadığınız CEWE FOTOKİTABINIZI adınız, soyadınız ve müşteri numaranızla birlikte -ücretli olarak- CEWE BASKI SERVİS VE TİCARET LTD. ŞTİ. Sanayi Mahallesi Libadiye Sokak No: 3 34416, 4. Levent Kağıthane İstanbul adresine gönderebilirsiniz.

İade talebinizi alır almaz, gerekli değerlendirmeleri yaparız ve size sıfırdan yeni bir üretim ya da para iadesi seçeneklerini sunarız.

CEWE FOTOKİTABINIZI bir hizmet ortağımızın mağazasından aldıysanız ve sonuçtan memnun değilseniz, iade talebinizi, sipariş bilgilerinizi içeren sözleşmeyle birlikte aynı mağazadaki görevli personele iletebilirsiniz. İade talebinizi alır almaz, gerekli değerlendirmeleri yaparız ve size sıfırdan yeni bir üretim ya da para iadesi seçeneklerini sunarız. Yeni CEWE FOTOKİTABINIZI ya da para iadesini hizmet ortağımızın aynı mağazasından alabilirsiniz.

Tüm iade seçenekleriyle ilgili size memnuniyetle bilgi veririz.

İade hakkı ne zamana kadar geçerli?

CEWE FOTOKİTABINIZI aldıktan sonra en fazla 6 hafta içinde ürünü iade edebilirsiniz ve sipariş numarasıyla birlikte iade / memnuniyetsizlik nedeninizi açıklayabilirsiniz.

İletişim

Hafta içi her gün (Pazartesi - Cuma) 9.00 - 16.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
Bilgi hattı: +90 212 9001856