Ücretsiz kurulumu indiriniz.

Hakkımızda

Özellikle üretim kalitemiz ve tasarım programlarımızın fark yaratan özellikleriyle Avrupa'nın 1 numaralı fotokitap üreticisi konumundayız. Bugüne kadar 30 milyondan fazla fotokitap ürettik. Büyük bir tecrübe ve uzmanlıkla, anılarınıza hem değer veriyor hem de değer katıyoruz.

  • CEWE sizin için bunu yapabilir!

CEWE ve CEWE FOTOKİTAP

CEWE 1961 yılında senatör h.c. Heinz Neumüller tarafından , o zamanlar Oldenburg şehrinde bulunan fotoğraf stüdyosu ve fotoğraf bayi Carl Wöltje temeli üzerine kurulmuştur. CEWE, 2012 yılında 4,7 milyon‘dan fazla CEWE FOTOKİTAP üretmiştir ve fotofinishing alanında dünya çapında lider bir şirkettir. 

CEWE yılda 3 milyardan fazla fotoğraf basmaktadır! Her fotoğrafın 10 x 15 cm formatında olduğunu ve hepsinin de arka arkaya sıralanmış olduğunu varsayarsak bu, 450.000 km'den uzun bir resim şeridi oluşturur demektir! Ve bu, dünyanın üzerine neredeyse 10 kez sarılabilir olurdu ...

 

Sizin için tüm Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde hizmete hazır!

CEWE’un yüksek kalite fotoğraf ürünlerini, 24 Avrupa ülkesi ve Amerika Birleşik Devletleri'nde temin edebilirsiniz. Dünya çapında çok sayıda üretim tesislerinde 3.000'den fazla personel çalıştırmaktayız. Çünkü başlangıçtan bu yana hedefimiz, pazarın yüksek taleplerini karşılamak ve milyonlarca amatör ve profesyonel fotoğrafçıya en yüksek kalite ile ilham vermektir. Bunun için yenilikçi teknolojiye yatırım yapıyoruz!

Kalite her şeyden önce gelir!

İstikrarlı kalite felsefesi, sizin için çok yararlıdır. Kanıtı: Yazılımımızın ve CEWE FOTOKİTABIMIZIN kalitesi düzenli olarak
test birinciliği ile ödüllendirilir. Bir ömür boyu kişisel CEWE FOTOKİTABINIZ ile mutlu olmanızı istiyoruz.

Başarı reçetemiz, etraflı kalite kontrolü!

Her CEWE FOTOKİTABININ mükemmel olması için CEWE, sıkı kalite kontrolleri uygular.Tüm üretim sürecinin sürekli denetlenmesi, her CEWE FOTOKİTABIN en yüksek kalite standartlarına uygun olmasını garanti eder.

 

Yüksek kalite!

CEWE FOTOKİTAP güzel bir hatıra ve harika bir hediyedir. CEWE FOTOKİTAP yazılımı ile kişisel CEWE FOTOKİTABINIZI kolayca tasarlayın. Bu çok kolay ve çok eğlencelidir. Siz kitabınızı tasarlıyorsunuz – biz basıp evinize teslim ediyoruz.

CEWE FOTOKİTABINIZ en yeni teknoloji dijital baskı makineleri ile basılır. Bu ileri teknoloji baskı makineleri, hızlı üretimin yanı sıra mümkün olan en yüksek kaliteyi de sağlar.

  • CEWE FOTOKİTABINIZIN iç sayfaları ekstra kalın kuşe kağıdı üzerine basılır. CEWE FOTOKİTAPLARI, en fazla 130 sayfa kapsar ve tüm resimleriniz ve metinleriniz için çok yer sunar.
  • Basılan sayfalar yüksek hassasiyet ile kesilir ve profesyonelce kitap olarak ciltlenir.Kapak tasarımlarımız CEWE FOTOKİTAPLARINA ek bir sağlamlık verir ve CEWE FOTOKİTABINIZIN son derece dayanıklı olmasını sağlar.
  • Siparişinizi gönderdikten sadece bir kaç gün sonra, size özel tasarlanmış CEWE FOTOKİTABINIZI doğrudan evinize teslim ediyoruz.

CEWE sorumluluk üstlenir – CEWE grubu, sosyal sorumluluğunu bilmektedir ve sosyal standartların dikkate alınması, sosyal angajman ve ayrıca sorumlu ekonomik ve ekolojik ticaretin şirketin uzun vadeli ekonomik başarısı ve kabul görmesi için önemli faktörler olduğuna inanmaktadır.


CEWE grubu, uluslararası hizmet sunan bir fotoğraf tedarikçisi olarak çalışmalarını her zaman ulusal ve uluslararası yasalara ve ayrıca genel olarak kabul edilen etik ilkelere uygun olarak sürdürmektedir. Sorumlu davranış ve sosyal angajman CEWE’da gelenektir ve şirket kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır.

CEWE ’un sorumluluğu ve sürdürebilirliği hakkında daha fazlasını buradan bulabilirsiniz: Sürdürebilirlik raporu CEWE.

Sorularınız varsa bize yazın!

Bize, CEWE FOTOKİTAP hakkındaki görüşlerinizi bildirmenizden mutluluk duyarız.

Önerileriniz veya sorularınız olacak olursa, belgeyi doldurmanız ve "Gönder" i tıklamanız yeterli olacaktır.