Ücretsiz kurulumu indiriniz.

Gizlilik Politikamız

CEWE  müşterilerinin ve kullanıcılarının kişisel verilerinin güvenligini ve gizliligini ön planda tutar, tüm işlem süresinde, kişisel verilerin güvenli ve gizli tutulmasına özellikle dikkat gösterir.

CEWE özel hayatınıza karşı saygı duyar. Bu yüzden kullanıcıdan özel bilgileri sadece daha iyi şekilde hizmet verebilmek için alır.

  • Gizliliğiniz bizim için önemlidir

CEWE’da mahremiyetinize saygı gösterilir. Toplanan bütün veriler sunumumuzu iyileştirmek için kullanılır. Müşteriler ve kullanıcılar için gizlilik ve veri güvenliği CEWE’da önceliklidir. Bu yüzden, tüm çalışma işlemlerimiz süresince kişisel verilerinizin korunmasına özel dikkat gösteririz.

Veri güvenliği hakkında bu açıklama, web sitemizde ve CEWE Online fotoğraf servisimizi ziyaretiniz sırasında hangi bilgilerin toplandığını ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığını açıklar. Açıklama, web sitemizde linki (bağlantısı) bulunan veya bizim web sitelerine bağlantı yaptığımız kuruluşlar için geçerli değildir.

Kişi bilgilerinin kaydı ve işlenmesi

Web sitelerimizi ziyaretiniz sırasında web sunucularımız standart ve geçici olarak siteye giriş bilgilerinizi kaydeder, bu bilgiler IP adresiniz, sipariş için kullanılan upload yazılımı (ActiveX, Flash, Java vs.), oturumunuzun bağlantı tanıma numarası ve bağlantınızın saat ve tarihidir. Bu veriler kullanım sonunda silinir. Bunun dışında kişisel veriler sadece tarafınızdan gönüllü olarak, örneğin kayıt olma, bir sipariş ve buna bağlı işlemler, anket, yarışma veya internet üzerinden iş başvurusu gibi durumlarda verildiğinde, kaydedilir. Veri giriş ve iletişim formlarında her defasında verinin hangi amaçla istendiği size bildirilir.

Fotoğraflarınız bize taşındıktan sonra, fotoğraf ürünleri hazırlamak amacıyla sadece sizin girebileceğiniz bir galeride 30 gün saklanır. CEWE bunun dışında size isteğe bağlı kullanabileceğiniz, fotoğraflarınızı uzun zaman saklayabileceğiniz bir online arşivi emrinize verir.  Online arşivdeki veya fotoğraf galerisindeki fotoğraflarınızı her zaman silebilir veya üçüncü kişilere açabilirsiniz.

Siparişiniz bitirildikten ve size gönderildikten sonra fotoğraflarınız, gelebilecek şikâyetleriniz veya siparişlerinizin üzerinde çalışmak için üretimde 6 haftaya kadar bekletilir. Daha sonra veriler nihai olarak silinir.

Verilerin internet üzerinden aktarılması

Giriş, şifre, adres, ödeme şekli ve kredi kartı bilgileri veya gayri nakdi borç kaydıyla ödeme halinde banka hesabı bilgileri gibi hassas veriler yalnızca güvenli bağlantı (HTTPS / SSL) kanalından aktarılır ve güvenli sunucularda kaydedilir.  Elektronik ödeme işlemi, Computop kuruluşu tarafından yapılır.

Kişisel bilgilerin kullanılması ve başkalarına iletilmesi ve amaca bağlılık

Tarafınızdan bildirilmiş olan verileri, siparişinizi yerine getirmek ve tamamlamak için kullanırız. Verileriniz, gizlilik yönetmeliklerine uygun olarak, yalnızca her seferki isteniş amacı için ve amaca bağlı ve kendi iş çıkarlarımızı korumak için özellikle web sitelerinin teknik yönetiminde kullanılır. Bu verileri sadece daha önceden rızanız olması halinde ürün anketlerinde ve pazarlama amaçlı da kullanırız.

Kişisel verilerin devlet makamlarına iletilmesi yalnızca zorunlu hukuki yönetmelikler çerçevesinde yapılır. Verileriniz üçüncü özel kişilere kesin rızanız olmadan açıklanmaz.

Çalışanlarımız, tarafımızdan gizliliği koruma ve geçerli gizlilik yönetmeliklerine uyma taahhüdü altına alınırlar.

Haber bültenine kayıt olduğunuzda e-posta adresiniz, siz haber bülteninden kaydınızı sildirinceye kadar kendi reklamlarımız için kullanılır. Kaydınızı her zaman silebilirsiniz.

Federal Veri Koruma Yasası gereğince kayıtlı verileriniz hakkında ücretsiz bilgi alma, gerektiğinde verileri düzelttirme, yasaklatma ve sildirme hakkınız vardır.

Cookies kullanılması

ABu web sitesinde Adobe Systems Inc. (http://www.adobe.com/tr/solutions/digital-marketing.html) firmasının web analiz teknolojileri aracılığıyla pazarlama ve optimize etme amaçlı veri toplanıp kaydedilir ve rumuz kullanılarak kullanıcı profilleri hazırlanır. Bu kullanıcı profilleri, ziyaretçi hareketlerinin analizinde kullanılır ve sunumumuzu iyileştirmek ve ihtiyacı karşılayacak hale getirmek için değerlendirilir.

Bunun için Cookies kullanılabilir. Bunlar küçük metin dosyalarıdır. Sayfa ziyaretçisinin bilgisayarına yerel olarak kaydedilirler ve sayfamız tekrar ziyaret edildiğinde ziyaretçiyi tanımamızı sağlarlar.

Rumuz konmuş kullanıcı profilleri, ilgilinin ayrıca verilmiş kesin rızası olmadan rumuz taşıyıcısı üzerinden kişisel verilerle birleştirilmezler.

Web analizi amaçlı veri toplama ve kaydına, her zaman aşağıdaki linke tıklayarak itiraz edebilirsiniz:

 

Etkinliği durdurma

CEWE BASKI SERVİS VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Sanayi Mahallesi Libadiye Sokak No: 3
4. Levent, 34416 İstanbul